.NET na Mac i macOS
Historia mojej programistycznej kariery nierozerwalnie związana jest z technologiami opracowanymi przez Microsoft. Zaraz po pożegnaniu z Atari 800 XL przesiadłem się na DOS, potem na Windows 3.11, 95 i tak aż do dziś, gdy pracuję regularnie na Windowsie 11. W międzyczasie zahaczyłem też o Windows Mobile, a także Windows Phone. Aż tu nagle, po długich latach siedzenia w Oknach, los podrzucił na moje biurko nadgryzione jabłko.